„Knygosūkis“

• Paskelbta: 2024-03-19

2016 m. buvo sukurtas pirmasis Lietuvoje skaitymą skatinantis literatūrinis stalo žaidimas „Knygosūkis“. Žaidimas skirtas jaunimui, bet jį gali žaisti visi, besidomintys literatūra ar norintys apie ją sužinoti. Jame yra kortelės su klausimais ir atsakymais bei užuominomis, laimės ratas pagalbos išsukimui, žaidimo lenta, 6 žaidimo figūrėlės, smėlio laikrodis, taisyklių knygelė. Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos bibliotekininkės  šį žaidimą pritaikė komandiniam darbui ir suorganizavo rajono gimnazijų pirmų klasių gimnazistams  renginį „Knygosūkis“, skirtą knygnešio dienai paminėti. Džiaugiamės savo gimnazijos mokiniais, kurie  atsakė beveik į visus klausimus. Jaunimas žaisdamas literatūrinį stalo žaidimą  „ Knygosūkis“, įgijo daugiau žinių, praplėtė akiratį ir sugebėjo tinkamai įsivertinti savo žinias.

Autorius:
Ambrozina Burbienė