Trisdešimtas kūrybos ruduo

• Paskelbta: 2023-11-13

Įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklos I“ Nr.10-011-P-0001 pažangos planą, lapkričio 9 dieną mūsų bendruomenės kūrėjai Rasa ir Gediminas Staškauskai pakvietė į susitikimą – personalinę parodą „Trisdešimtas kūrybos ruduo”, vykusią Darbėnų gimnazijos salėje. Ekspozicijose Rasa ir Gediminas pristatė trisdešimt savo kūrybos metų. Tai tik maža dalelė iš visos jų kūrybos. Parodoje buvo eksponuojama tapyba, keramika, medis, akmuo, bronza. Tapyba pasižymi griežtais potėpiais ir kartu švelniu lyriškumu. Keramikai pavaldus formos grynumas, gamtiškos formos pasitelkiant ugnies jėgą. Ji atspindi žmogaus gyvenimą ir jausmus. Medis gali perteikti ne tik atpažįstamas formas, bet ir kūrybos gelmes. Akmenyje jaučiama forma ir plastiškumas, atvaizduojami žmogaus išgyvenimai ir būsenos. Bronzoje išreiškiama gamtos stichija ir siautuliai šiandieniniame pasaulyje.

Parodą modernaus meno kūrėjai pristatė gimnazijos mokiniams ir mokytojams, Darbėnų seniūnijos ir rajono gyventojams. Dalis parodos šiuo metu eksponuojama gimnazijos bibliotekoje. Kviečiame apsilankyti!!!