„Kritinį mąstymą ugdykime kartu!“

• Paskelbta: 2024-02-15

Vasario mėnesį daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena!  Asociacijos „Langas į ateitį“ ir „Viešieji interneto prieigos taškai“ kviečia prisijungti prie šios svarbios iniciatyvos. Saugesnio interneto savaitės metu naudojomės parengta mokymų medžiaga. Todėl organizuodami veiklas vaikams, galėjome pasisemti idėjų iš projekto „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: ugdykime kritinį mąstymą kartu! “ .

Asociacijos „Langas į ateitį“ ir „Viešieji interneto prieigos taškai“ taip pat skelbė projekto „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“ konkursą, skirtą mokykloms ir viešosioms bibliotekoms, kurios surengs medijų raštingumo veiklas savo bendruomenės vaikams ir jaunuoliams. Gimnazijos bibliotekoje įvyko  8 renginiai vaikams ir jaunuoliams, skirti saugesnio interneto  dienoms paminėti. Dalyvavo 3-4 ir 5-7 klasių mokiniai. Renginio temos  buvo  susietos su pristatyta naująja mokymų medžiaga.

Autorius:
Ambrozina Burbienė