„Kas, jei ne mes!“

2024 m. birželio 6 d. įvykusio baigiamojo (integruotų veiklų, gamtosauginių mokyklų programos veiklų, TŪM kultūrinės programos, STEAM projektų) renginio „Kas, jei ne mes!“ akimirkos.

Renginio metu pristatytos:

2023-2024 mokslo metais įvykdytos TŪM kultūrinės programos veiklos:

•mokinių darbai iš molio, medžio, kuriuos jie sukūrė menų pamokose bendradarbiaujant su menininkais Rasa ir Gediminu Staškauskais;

•mokinių foto nuotraukų paroda. Fotografuoti mokiniai mokinosi menų pamokose su profesionaliu fotografu Karoliu Bakūnu;

• patyriminių ugdymosi dienų metu sukurtas integruotas STEAM šiuolaikinio meno projektas, performansas.

2023-2024 mokslo metais įvykdytos Gamtosauginių mokyklų programos Darbėnų gimnazijos veiksmų plano veiklos.

Nuoširdžiai dėkojame Iniciatyvių tėvų asociacijai už finansinę paramą, šeimų estafečių organizavimą, bendrystę, Darbėnų seniūnijai ir Darbėnų kultūros skyriui už paramą ir bendradarbiavimą.

Renginio metu grojo:

•Darbėnų gimnazijos mokinių vokalinė-instrumentinė grupė "All forever";

•Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis;

•buvusi Darbėnų gimnazijos mokinė DJ/solistė Ernesta Butkutė.

Renginio metu vyko šakočio kepimo edukacija.

Renginį finansavo Kretingos rajono savivaldybė, rėmėjai UAB “Riflis” ir kt.

#Tūkstantmečiomokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis