Visos dienos mokykla

Įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklos I“ Nr.10-011-P-0001 pažangos planą, nuo 2023 metų mokslo metų pradžios Darbėnų gimnazijoje veikia „Visos dienos mokyklą“ 1-4 klasių mokinimas, kurią lanko net 80 proc. pradinių klasių mokinių. Po pamokų mokiniai dalyvauja neformaliojo švietimo veiklose, neformalaus skaitymo klube, atlieka namų darbus su visos dienos namų darbų klubo koordinatore Genute Narkiene, o vėliau nuo 16 val. iki 17 val. (penktadieniais nuo 14 val. iki 16 val.) bendrauja, žaidžia žaidimus, eina pasivaikščioti, žiūri filmus su visos dienos mokyklos užimtumo koordinatore Laura Stakuviene.

Džiaugiamės, kad „Visos dienos mokyklos“ veiklas mokiniai noriai lanko ir prikalbina vis daugiau draugų pasilikti mokykloje iki vakaro.