Netradicinė dailės pamoka LNDM Prano Domšačio galerijoje

Netradicinė dailės pamoka LNDM Prano Domšaičio galerijoje (įgyvendinant ,,Tūkstantmečio mokyklos I" projektą Nr.10-011-P-0001)

Penktadienį, rugsėjo 22 d.,5b klasės mokiniai vyko į LNDM Prano Domšaičio galeriją, kurioje dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Įženk į paveikslą. Dailė interaktyviai". Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai atliko įvairias užduotis: ant magnetinių lentų kūrė paveikslus,grojo įvairiais muzikos instrumentais ir net turėjo galimybę ,,įžengti" į vieną iš dailininko Prano Domšaičio nutapytų paveikslų ir tapti jo dalimi. Praktinėje užsiėmimo metu mokiniai iš popieriaus sukūrė spalvų suktukus.
Į gimnaziją mokiniai grįžo geros nuotaikos, kupini įspūdžių ir vieningai nusprendę - muziejuje gali būti įdomu!

Dėkoju mokiniams už puikų elgesį visos kelionės metu ir aktyvų dalyvavimą edukaciniame užsiėmime!

Autorius:
Indrė Mačernienė